tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

17 Lis 2023

Zawarcie Umów Partnerskich z Dyrektorami Szkół Podstawowych

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza Uczelnia zawarła strategiczne umowy partnerskie z cenionymi placówkami edukacyjnymi w Jeleniej Górze i Jeżowie Sudeckim. To ważny krok w naszej misji rozwijania nowoczesnych form edukacji! 

Podpisane umowy z Dyrektorami Szkół:
Pani Maria Silbert-Salabura - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Jeleniej Górze
Pani Maria Guszała - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jeleniej Górze
Pani Elżbieta Rybak - Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze
Pan Jacek Tyc - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim
W imieniu Uczelni podpis złożyła Rektor dr Elżbieta Zieja, prof. KANS.


Celem naszej współpracy jest przejęcie patronatu, przez szkoły podstawowe, nad projektem Uniwersytetu Dziecięcego KANS i świadczenie przez KANS usług edukacyjnych dla dzieci uczęszczających do wymienionych szkół. Naszym priorytetem w ramach projektu Uniwersytetu Dziecięcego jest poszerzenie horyzontów wiedzy uczniów i rozwijanie ich zdolności poznawczych i kreatywnych. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania usług edukacyjnych najwyższej jakości, gwarantując dzieciom stymulujące i inspirujące środowisko naukowe. To ważny krok w kształtowaniu przyszłości edukacyjnej młodego pokolenia.

Cieszymy się, że możemy współpracować z renomowanymi placówkami edukacyjnymi, co sprawia, że nasze innowacyjne programy edukacyjne stają się bardziej dostępne dla uczniów w regionie.

Zachęcamy do śledzenia naszych kolejnych kroków i inicjatyw wynikających z owocnej współpracy. Wspólnie kształtujemy przyszłość edukacyjną! 

#InnowacyjnaEdukacja #RozwójDziecięcejWiedzy #WspólnieKształtujemyPrzyszłośćEdukacyjną #UniwersytetDzieciecy #JeleniaGóra #DolnyŚląsk #kans #KarkonoskaAkademia #edukacja #rozwój

Powrót wstecz